دانلود انیمیشن The Mitchells vs the Machines 2021 میچل ها در برابر ماشین ها

  دانلود انیمیشن The Mitchells vs the Machines 2021

  دانلود انیمیشن The Mitchells vs the Machines 2021

  انیمیشن میچل‌ها در برابر ماشین‌ها. (به‌انگلیسی: The Mitchells vs the Machines 2021) روایت کمدی یک خانواده معمولی را نمایش می‌دهد. که در میان بزرگ‌ترین چالش خانوادگی خود گرفتار شده‌اند. آن‌ها باید جهانی را نجات دهند که در برابر آخرالزمان گرفتار شده است. شاید این مسئله در ابتدا چندان مهم نباشد، اما رفته رفته اوضاع نمایان خواهد شد.

   

  همه چیز از جایی شروع می‌شود که کیتی میچل، فرد خلاق خانواد.ه در مدرسه بازیگری رویاهایش پذیرفته شده و رویاهاش را تحقق یافته می‌بیند. او قصد ترک خانه و یافتن افراد هم رشته‌ای خود را برای معاشرت می‌کند که این کار چندان به مذاق خانواده خودش نمی‌آید.

   

  در انیمیشن The Mitchells vs the Machines 2021 پدری را داریم. که دوستدار طبیعت بوده و اصرار دارد. که تمام خانواده را دور هم جمع کرده و یک ارتباط صمیمی دوباره بین آن‌ها شکل دهد. سفر جاده‌ای آن‌ها قرار است. به آخرین سفر آن‌ها منجر شود، چرا که گرفتار آخرالزمان بزرگی خواهند شد. آن‌ها در بین ربات‌ها قرار گرفته و همه ابزارهای الکترونیکی که دارند.، تبدیل به دشمن آن‌ها می‌شود.

   

  دانلود انیمیشن The Mitchells vs the Machines 2021 از گوشی هوشمند گرفته تا ماشین،. برای اسیر کردن آن‌ها و تحویل به ارباب ربات‌ها در برابر آن‌ها قرار می‌گیرند. و همین می‌تواند یک روایت جذاب داشته باشد. که ارزش تماشا کردن را دارد. برادر کوچک‌تر خانواده از همه بیشتر دمدمی مزاج است، اما برای نجات بشریت به خانواده خود ملحق شده و قصد دارد. که به آن‌ها کمک کند. دوستان دیگری هم بعدها به انیمیشن اضافه می‌شوند که جذابیت کار را بالا خواهند برد.

  ADS
  راهنمای نصب
  توضیحات و مشخصات
  مشخصات
   سیستم مورد نیاز
   باکس دانلود

   توجه: دانلود فقط با IP ایران امکانپذیر هست، لطفا با نرم افزار IDMدر رایانه و ADM در موبایل اقدام به دانلود نمائید.

   *شماره ثبت در بنياد بازي هاي رايانه اي: هنوز ثبت نشده است. پس از ثبت و در صورت عدم تاييد و بنا به درخواست ساماندهي لینک دانلود حذف خواهد شد.

   infinitmovie
   انیمیشن » فیلم خارجی » کمدی
   5 ژوئن 2021
   نویسنده: admin
   نظرات: بدون نظر
   ADS

   دیدگاه های کاربران

   به نکات زیر توجه کنید

   • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
   • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.