لیست خطاهای مختلف گوگل پلی استور و روش رفع هر خطا | روبیکس دانلود

cdkeyshare - حساب کاربری من

  لیست خطاهای مختلف گوگل پلی استور

  لیست خطاهای مختلف گوگل پلی استور و روش رفع هر خطا

  لیست خطاهای مختلف گوگل پلی استور و روش رفع هر خطا

  رفع خطاهای گوگل پلی

  گوگل پلی استور امن‌ترین و در دسترس‌ترین مکان برای دانلود و آپدیت نرم‌افزارها و بازی‌های اندرویدی شما است، اما برخی اوقات ممکن است با مشکلات عجیبی روبرو شوید. متاسفانه مواقعی که این مشکلات پیش می‌آیند، گوگل کدهای خطای پیچیده‌ای را به شما نمایش می‌دهد اما هیچ روش ساده‌ای برای رفع آن‌ها معرفی نمی‌کند. ما در این لیست تمام کد خطاهای گوگل پلی را به همراه روش رفع این خطاها برای شما آماده کرده‌ایم:

   

   

  خطای ۹۴۴ گوگل پلی

  این کد، یکی از ساده‌ترین کدهای خطای پلی استور است و اغلب مواقعی رخ می‌دهد که سرورهای گوگل پلی آفلاین باشند و یا با مشکلات ارتباطی دیگری روبرو شده باشند. بهترین راه حل این است که مدتی صبر کنید تا سرورها دوباره وصل شوند و کاری به تنظیمات گوگل پلی نداشته باشید.

  خطای ۹۴۴ گوگل پلی، یکی از خطاهای آزاردهنده گوگل پلی است و شما فقط می‌توانید مدتی صبر کنید تا دوباره سرورها به حالت عادی برگردند.

   

   

  خطاهای ۹۴۱ / ۹۲۷ / ۵۰۴ / ۴۹۵ / ۴۱۳ / ۴۰۶ / ۱۱۰ / rh۰۱ / rpc:aec:۰ گوگل پلی

   

  اگر حین دانلود نرم‌افزار از گوگل پلی با مشکل خاصی مواجه شده باشید، احتمالا یکی از کد خطاهای بالا را مشاهده کرده‌اید. تمام این کدها به مشکلات مختلفی که مربوط به دانلود نرم‌افزار هستند اشاره دارند ولی راه حل تمام آن‌ها مشابه است. برای حل این سری از کد خطاهای گوگل پلی شما احتمالاً باید یک گوگل آی‌دی جدید به تلفن خودتان اختصاص دهید، اما این کار خیلی سخت نیست.

  کد خطاهای گوگل پلی

  برای شروع با مراجعه به مسیر Settings > Apps > All > Google Play Store > Clear Data & Clear Cache تمام داده‌های گوگل پلی را حذف کنید. پس از این کار بررسی کنید و ببینید مشکلاتی که برای شما پیش آمده بود از بین رفته است یا خیر! اگر مشکل هنوز پابرجا بود باید از فریم‌ورک Google Service که در منوی App Settings وجود دارد هم داده‌های خودتان را پاک کنید. این کار باعث می‌شود یک گوگل آی‌دی جدید به دستگاه شما اختصاص یابد اما ممکن است برخی از نرم‌افزارهای شما با مشکلاتی روبرو شوند. به همین دلیل باید تمام نرم‌افزارهایی که به یکباره با مشکل روبرو شده‌اند را حذف و دوباره نصب کنید.

  اگر باز هم مشکل از بین نرفته بود، باید اکانت گوگل خودتان را از روی گوشی پاک کنید. پس از اینکه این کار را انجام دادید، یک بار گوشی خودتان را ریستارت کنید و با مراجعه به منوی Settings > Accounts > Google دوباره اکانت گوگل خودتان را به گوشی اضافه نمائید.

   

  خطای DF-BPA-۰۹ Error Processing Purchase

  این خطا یکی دیگر از کد خطاهای گوگل پلی است که ممکن است شما هم با آن روبرو شوید. این خطا زمانی رخ می‌دهد که بخواهید یک نرم‌افزار خریداری شده را دانلود کنید. با پاک کردن داده‌های گوگل پلی می‌توانید این خطا را نیز به راحتی از بین ببرید. برای این کار به مسیر Settings > Apps > All > Google Services Framework مراجعه نمایید.

  برخی اوقات ممکن است این خطا از طرف گوگل هم باشد و روش بالا همیشه راه حل مناسبی نیست. در این صورت با استفاده از یک کامپیوتر وارد پلی استور شوید و از آنجا نرم افزار خریداری شده را روی گوشی خودتان نصب کنید.

   

   

  خطای Error DF-DLA-۱۵

  یکی دیگر از کد خطاهای گوگل پلی Error DF-DLA-۱۵ است که در زمان بروزرسانی یا دانلود برنامه‌های جدید ممکن است با آن روبرو شوید. بهترین روش برای از بین بردن این خطا نیز حذف کش و داده‌های پلی استور و تلاش دوباره است. برای انجام این کار، به مسیر Settings > Apps مراجعه کنید و پس از پیدا کردن Play Store کلیدهای Clear Cache و Clear Data را فشار دهید تا نرم‌افزار به تنظیمات پیش‌فرض برگردد. اگر این روش نیز جواب نداد، باید اکانت گوگل خودتان را به صورت کامل از روی گوشی پاک کنید و پس از ریستارت دوباره آن را اضافه کنید.

   

  تمام خطاهای گوگل پلی

   

  خطای ۱۰۳ گوگل پلی

  خطای ۱۰۳ زمانی رخ می‌دهد که گوشی شما با برنامه‌ای که قصد نصب کردن آن را دارید سازگاری نداشته باشد. گوگل اجازه‌ی نصب برنامه‌های ناسازگار را به شما نمی‌دهد، اما برخی اوقات ممکن است این خطا به دلیل یک باگ یا مشکل سرور هم رخ دهد.

   

  راه حل این مشکل فقط صبر کردن است. اغلب اوقات مشکل مربوط به سرور و امضاهای نرم‌افزار می‌باشد. پس از مدتی پلی استور به روز می‌شود و گوشی شما پکیج مناسب را دریافت خواهد کرد. البته در صورتی که مشکل پایدار بود باید آن را به گوگل گزارش دهید.

   

  خطاهای ۹۱۹، ۱۰۱، ۹۲۳ و ۹۲۱ گوگل پلی

  رفع این مجموعه از کد خطاهای گوگل پلی کاملا ساده است. این خطاها را زمانی دریافت می‌کنید که برای دانلود یا بروزرسانی یک نرم‌افزار فضای کافی نداشته باشید. حذف برخی برنامه‌های قدیمی می‌تواند نقطه خوبی برای شروع باشد. همچنین می‌توانید با حذف کردن عکس‌ها، ویدیوها و موسیقی‌های خودتان نیز مقدار بیشتری از حافظه را خالی کنید.

   

  خطاهای ۹۴۱ و ۹۲۳ گوگل پلی

   

  متاسفانه خطای ۹۴۱ گوگل پلی بدین معنی است که دانلود نرم‌افزار و یا آپدیت آن غیرممکن است. برای رفع این خطا باید اکانت گوگلی که روی دستگاه خودتان اضافه کرده‌اید را پاک کنید و آن را دوباره اضافه کنید.

  به منوی Settings > Accounts > Google مراجعه کنید و پس از لمس اکانت موردنظر گزینه Remove Account را انتخاب نمائید. سپس تبلت و یا گوشی اندرویدی خودتان را ریستارت کنید و دوباره با مراجعه به Settings > Accounts > Google دوباره وارد اکانت خودتان شوید. در نهایت با مراجعه به Settings > Apps به تب All مراجعه کنید و پس از وارد شدن به Google Services روی گزینه Clear Data کلیک کنید.

   

  ارورهای گوگل پلی

   

  خطای ۴۰۳ گوگل پلی

   

  کد ۴۰۳ نیز یکی دیگر از کد خطاهای گوگل پلی است که ممکن است شما را آزار دهد. این خطا شبیه به خطای قبلی است و نشانه این است که آپدیت یا دانلود نرم‌افزار جدید غیرممکن است. اما این بار دلیل آن استفاده از دو اکانت مختلف برای خرید نرم‌افزار روی یک دستگاه است.

  برای حل این مشکل باید ابتدا وارد اکانتی شوید که با آن نرم‌افزار مورد نظر خودتان را خریداری کرده‌اید، آن را حذف کنید و دوباره کلید خرید یا نصب را فشار دهید.

   

  در صورتی که این کار کمکی به رفع مشکل نکرد، پاک کردن سابقه سرچ گوگل پلی استور ممکن است به شما کمک کند. برای این کار به مسیر Play Store Settings > Clear Search History مراجعه نمائید. همچنین می‌توانید یک اکانت گوگل پلی جدید بسازید و با استفاده از این اکانت اقدام به نصب نرم‌افزار نمائید.

   

  خطای ۹۲۷ گوگل پلی

   

  ۹۲۷ یکی دیگر از کد خطاهای گوگل پلی است که در زمان دانلود یا آپدیت یک نرم‌افزار با آن مواجه خواهید شد اما این خطا را فقط زمانی مشاهده می‌کنید که خود نرم‌افزار پلی استور در حال آپدیت شدن باشد.

   

  ارور گوگل پلی

  بهترین راه حل برای این مشکل این است که صبر کنید آپدیت و نصب پلی استور به پایان برسد و سپس دوباره امتحان کنید.

   

  خطای ۴۸۱ گوگل پلی

   

  اگر به اندازه‌ای بدشانس هستید که با کد خطای ۴۸۱ گوگل پلی مواجه شده‌اید، باید اکانت گوگل خودتان را فراموش کنید. این کد خطا بدین معنی است که اکانت شما با یک مشکل اساسی مواجه شده است و تنها روش درست کردن آن این است که اکانت قدیمی را به صورت کامل حذف کنید و یک اکانت جدید به حساب خودتان اضافه کنید. شما می‌توانید با مراجعه به مسیر Settings > Accounts > Google حساب قبلی خودتان را حذف کنید.

   

  رفع خطاهای گوگل پلی

   

  خطای ۹۱۱ گوگل پلی

   

  تشخیص و رفع این خطا می‌تواند کمی سخت باشد زیرا برخی اوقات ممکن است به ارتباط وای‌فای شما مرتبط باشد، اما می‌توانید با پاک کردن داده‌های پلی استور هم آن را رفع کنید.

  اگر به یک هات اسپات وای فای متصل شده‌اید که به رمز عبور نیاز دارد، ممکن است کد خطای ۹۱۱ را مشاهده نمائید. برای حل این مشکل باید دوباره به هات اسپات موردنظر متصل شوید. پس از اینکه این کار را انجام دادید، نرم‌افزار را باز کنید و دوباره تلاش کنید. اگر باز هم با مشکل مواجه شدید، احتمالا مشکل از شبکه وای‌فای شما است. از یک کانکشن دیگر استفاده کنید و یا از اتصال داده استفاده کنید. همچنین می‌توانید مانند دیگر کد خطاهای گوگل پلی داده‌های نرم‌افزار را هم حذف کنید.

   

  رفع خطاهای گوگل پلی

   

  شما ممکن است با کد خطاهای دیگری هم روبرو شوید اما اغلب این کدها به مشکلات اتصال یا تصدیق هویت مرتبط هستند و با بررسی وضعیت ارتباطی یا مدتی انتظار رفع می‌شوند. همچنین ممکن است با ورود دوباره به اکانت گوگل خودتان نیز بتوانید این مشکلات را حل کنید.

  منبع : نت ران

  ADS
  راهنمای نصب
  توضیحات و مشخصات
  مشخصات
   سیستم مورد نیاز
   باکس دانلود
   [wp_ulike]

   توجه: دانلود فقط با IP ایران امکانپذیر هست، لطفا با نرم افزار IDMدر رایانه و ADM در موبایل اقدام به دانلود نمائید.

   *شماره ثبت در بنياد بازي هاي رايانه اي: هنوز ثبت نشده است. پس از ثبت و در صورت عدم تاييد و بنا به درخواست ساماندهي لینک دانلود حذف خواهد شد.

   infinitmovie
   آموزش ها » نرم افزار
   12 آوریل 2020
   نویسنده: admin
   نظرات: بدون نظر
   ADS

   دیدگاه های کاربران

   به نکات زیر توجه کنید

   • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
   • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.